Рюкзак Спортивний Тризуб Герб 40х25х15 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: GT-15
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак Тризуб виконаний з міцного Оксфорда 1000D. Основний великий відділ розділений на дві частини всередині, помістить все необхідне. Рюкзак підійде на тренування, або ж на кожен день. Рюкзак унісекс може підійти як для дівчат так і для хлопців.
- Містке основне відділення з подвійною блискавкою;
- В головному відділенні внутрішній кишеню;
- Зручні м'які лямки, регульовані по довжині;
- Верхня і нижня петля для перенесення;
- М'яка ущільнена передня частина і спинка;
- Дно ущільнена + зносостійкий шкір.заступник
Подвійна блискавка;
Довжина по спинці - 40 см,
Ширина – 25 см
Товщина – 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Сумісний з форматом А4 |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 25 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Верхній |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 798 ₴









