Господарська сумка CQW 100×20×30 см Блакитний
- Немає в наявності
- Код: 001
1 140 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набрид Пакет ? - Кравчучка на колесах – унікальний мобільний сервіс
Тачка на колесах – це ваш незамінний помічник у саду, на дачі чи продуктах! Завдяки міцній конструкції, зручній ручці та великому колесу, ви з легкістю можете перевозити вантажі різного об'єму та ваги. Сама сумка легко кріпиться до каркаса тачки і легко знімається при необхідності. Виготовлена із щільного водовідштовхувального матеріалу. Відділення затягується на канат, що фіксується пластиковим затискачем. Позаду є кишеня, яка закривається на змійку
Що необхідно знати?
![]() |
Водовідштовхувальна тканина чохла |
![]() |
Ручка розташована на висоті 1 метр |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 100×20×30 див. Сумка (60 см) |
![]() |
Колеса Піна - Знімні 16 Діаметр. |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко мити водою. |
![]() |
Складна підніжка |
![]() |
На дні тверда вставка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CQW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 100 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.8 кг |
- Ціна: 1 140 ₴

















