Сумка для ноутбука 15.6 дюйма блискавка світловідбивна 40х30х6 см Синя
- Немає в наявності
- Код: 1563
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15.6 дюйма
Сумка виконана в мінімалістичному дизайні, що дозволить її носити як чоловікам, так і жінкам. Матеріал щільний піна + нейлон, стійкий до подряпин та потертостей, з вологозахистом. Усередині основного відділення 2 відсіки. 1 - для самого ноутбука, 2 - для супутнього приладдя
Головне про товар
![]() |
1 основне відділення з перегородкою для ноутбука |
![]() |
Розмір — 40*30*6 см |
![]() |
Класичний дизайн світловідбиваюча блискавка |
![]() |
Водостійкий матеріал нейлон + піна |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Можна носити в руках та на плечі |
![]() |
фурнітура метал |
![]() |
2 зовнішні кишені на блискавці та додаткові всередині |
![]() |
Можна зафіксувати на ручці валізи та взяти в ручну поклажу |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RONG LONG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Портфель |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Протиударний корпус, Захист від бічних ударів |
| Кількість відділень | 3 |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Відділення для ручок, Відділення для акумулятора, Відділення-органайзер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина основного відділення | 390 мм |
| Глибина основного відділення | 30 мм |
| Висота основного відділення | 290 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Об`єм | 26 л |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 798 ₴

















