Туристичний рюкзак Непромокальний 52х32х18 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 6886
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний рюкзак
Зібралися в похід чи в гори? Відмінна новина цей рюкзак виконаний з легкого, міцного Оксфорда. М'який приємний на дотик і дуже симпатичний. М'яка вентильована спинка безліч відділень на блискавці.
Что необходимо знать?
![]() |
2 Основні відділення на блискавці |
![]() |
Дві бічні тканинні кишені на резинці та з додатковим ремінцем-фіксатором для пляшок з водою, або парасольки. |
![]() |
Виконаний з Оксфорда, Не промокає |
![]() |
Регульовані ремені дають можливість кріплення на рюкзак додаткового обладнання, тростини лижних палиць. |
Почему он?
![]() |
Додаткові стяжки важких речей |
![]() |
Розмір 52х32х18 см |
![]() |
Легка вага рюкзака 300 грам |
![]() |
Світловідбивні вставки, додаткові відділення на блискавці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATM Sports |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення рюкзака | Мультиспорт |
| Об`єм | 30 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Кількість лямок | 2 |
| Вага | 300 г |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Вантажопідйомність | 12 кг |
| Особливості рюкзака | Бічна стяжка, Верхній клапан, Водовідштовхувальне просочення, Грудна стяжка, Кріплення для трекінгових палиць |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Глибина | 18 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 52 см |
| Матеріал | Оксфорд |
- Ціна: 798 ₴















