Великий Рюкзак 46х32х15 см Непромокальний + USB Чорний
- Немає в наявності
- Код: 9007
855 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак великий
Великий спортивний рюкзак - Він виконаний з міцних матеріалів, які не бояться вологи та механічних пошкоджень. Рюкзак оснащений безліччю кишень та відділень, які дозволяють зручно розмістити всі необхідні речі. У ньому легко помістяться ноутбук, спортивна форма, взуття, вода, перекушування та інші аксесуари.
Головне про товар
![]() |
1 основне відділення на блискавці з перегородкою для ноутбука |
![]() |
Розмір— 46*32*15 см |
![]() |
Сучасна форма портфеля та дизайн |
![]() |
Водостійкий матеріал PU. |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Місткий і функціональний |
![]() |
USB вихід + провід |
![]() |
Ортопедична спинка |
![]() |
Можна зафіксувати на ручці валізи |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RONG LONG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 22 л |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникний кишеню, Сумісний з форматом А4, USB-роз'єм |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 15 см |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній, Задній |
| Вага | 700 г |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
- Ціна: 855 ₴

















