Валіза пластикова на 4 колесах Bonro 55 х 38 х 22 см 38 л Салатовий
- Немає в наявності
- Код: 1206-11
1 230 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чемодан для далеких поїздок Малий Bonro
Сумка на колесах зроблена з ударозахисного Полікарбонату + ABS. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Чомодан закривається на блискавку всередині, а також на ремінь, щоб захистити його від ударів. Фото валізи зроблені особисто, в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що потрібно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотробна ручка з фіксацією висоти макс. 45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) - 55×37×22 см. |
![]() |
поліуретан + гумина в складі колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Наполегливість до дії вологи легко мити водою. |
![]() |
Тривимірний та довготривалий матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Салатний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 230 ₴
















