Чоловіча сумка слінг із натуральної шкіри Vintage 33×8×17 см Чорна
- Немає в наявності
- Код: 883-
969 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка Слінг Vintage
Чоловіча сумка-бананка. Виконана з натуральної шкіри. Ідеально лягає на тілі,дуже зручна. Всі необхідні кишені знаходяться під рукою. Має 2 зовнішніх відділення на блискавці, досить великих. Ви з легкістю зможете розмістити документи і гаманець. Стильний чоловічий аксесуар підійде як до спортивного стилю так і діловому. Фурнітура кольору бронзи.
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 33×8×17 см (від краю до краю) |
![]() |
Безліч відділень на блискавці |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура кольору бронзи |
![]() |
1 основне відділення 3 відділень на блискавці |
![]() |
Мінімальний обхват грудей 70 см Максимальний обхват 120 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 969 ₴

















