Чоловіча сумка планшетка із натуральної шкіри Vintage 20×8×23 см Чорна
- Немає в наявності
- Код: 111
1 083 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка через плече
Виконана із щільної, якісної шкіри, гладка і м'яка на дотик. Має значні розміри і підійде для будь-якого чоловіка. Безліч кишень розмістить всі необхідні речі. Всі фото є авторськими тому ви отримаєте точно такий же товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Відмінний дизайн |
![]() |
Закривається на блискавку |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 20×8×23 див. |
![]() |
Ручка для перенесення |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура кольору бронзи |
![]() |
2 основних відділення 5 відділень на блискавці |
![]() |
Максимальна Довжина ременя 140 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vintage |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Шліфована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина ручок | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 083 ₴

















