Жіноча шкіряна сумка Багет Polina&Eiterou 26 х 17 х 9 см Чорна
-10%
- Готово до відправки
- Код: 5211
2 166 ₴
1 949 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Polina&Eiterou
Жіноча шкіряна сумка. Виглядає модно, дорого та стильно у стилі Багет.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка має одне основне відділення |
![]() |
Розмір — 26 х 17 х 9 см |
![]() |
Фурнітура кольору срібла |
![]() |
Регульований ремінь у комплекті з фіксатором стоп 140 см |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Сумочка виготовлена в гарному кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує якісну шкіру лайку |
![]() |
Всі строчки прошиті |
![]() |
Відкривається/закривається на клапан магніт і на блискавку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polina & Eiterou |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Багет |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Лайка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
- Ціна: 1 949 ₴

















