Велика дорожня сумка на колесах Fly 105 л 76х37х37 см Синя
- Готово до відправки
- Код: 1534-1
1 980 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня на колесах для далеких поїздок Fly
Дорожня сумка велика на колесах, аксесуар, який завжди те, що треба у далеких поїздках без нього ніяк. Цей товар призначений для основного об'ємного багажу, Ця модель проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 20 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 76х37х37 см. |
![]() |
2 роликові колеса на підшипниках в основі гума |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене в Польщі |
![]() |
Водостійка текстура |
![]() |
Додаткові кишені на блискавці 4 шт. |
![]() |
Довговічний і міцний матеріал |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 105 л |
| Висота | 76 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 37 см |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 1 980 ₴
















