Чемодан на колесах Bonro 15-18 кг Средний 65 х 43 х 26 см 63 л Черный
- Немає в наявності
- Код: 1207-14
3 963 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза для далеких поїздок Середній
Сумка на колесах виконаний з ударостійкого Полікарбонат + ABS. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а так само ремені для захисту вмісту від ударів.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 65×43×26 див. |
![]() |
поліуретан + гума в складі колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко мити водою. |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок спочатку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 63 л |
| Висота | 65 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 3.3 кг |
- Ціна: 3 963 ₴

















