Чоловічий шкіряний гаманець Eremette на магніті 19х10.5х2 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 627
684 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Шкіряний чоловічий гаманець - незамінна річ для чоловіка. Вашій увазі представлений стильний та практичний варіант гаманця для повсякденного використання. Чоловічий гаманець для грошей Eremette на магніті. Портмоне для грошей - не тільки зручно і практично, але й стильно. Виконаний з якісної натуральної шкіри , що забезпечить практичність і тривалу експлуатацію. Закривається на магніт. Всередині має 5 відділів під кредитні картки або документи, 2 відділи для купюр, кишеня для дріб'язку на кнопці. На тильній стороні додатковий кишеню. Таке портмоне не займає багато місця, і в той же час місткий і зручний. У комплект йде коробка.
Довжина в закритому вигляді 9.5 см
Довжина у відкритому вигляді 19 см
Ширина 10.5 см
Товщина 2 см
Вага 50 грам
Товар у роздрібній упаковці.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Виробник | Eremette |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 20 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Вага | 50 г |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Гаманець |
| Ширина | 105 мм |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
- Ціна: 684 ₴






