Валіза на 4 колеса 360° Fly 38 л Бірюзова
- Готово до відправки
- Код: 1529-8
1 450 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чемодан для далеких поїздок Малий
Сумка на колесах зроблена з ударостійкого Полікарбонату + ABS. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Чомодан закривається на блискавку всередині, а також на ремінь, щоб захистити його від ударів. Фото валізи зроблені особисто, в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що потрібно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотробна ручка з фіксацією висоти макс. 45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) - 55×37х22 см. |
![]() |
поліуретан + гумина в складі колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Наполегливість до дії вологи легко мити водою. |
![]() |
Тривимірний та довготривалий матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 22 см |
| Основні | |
| Виробник | Fly |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Бірюзовий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 1 450 ₴
















