Валіза на 4х колесах Fly 75 х 49 х 30 см 96 л Синя
- Немає в наявності
- Код: 1527-3
3 200 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза велика для далеких поїздок
Сумка на колесах виконана з ударостійкого Полікарбонату + ABS. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку всередині, а також на ремінь, щоб захистити вміст від ударів. Фото валізи зроблені особисто, в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що потрібно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотробна ручка з фіксацією висоти |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 75×49×30 см. |
![]() |
поліуретан + гумина в складі колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Наполегливість до дії вологи легко мити водою. |
![]() |
Тривимірний та довготривалий матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок спочатку |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Об`єм | 96 л |
| Висота | 75 см |
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 30 см |
| Основні | |
| Виробник | Fly |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Синій |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 3 200 ₴

















