Валіза на колесах Hachi Протиударна 70 л 67×42×24 см Червоний
-14%
- Готово до відправки
- Код: 1525
2 930 ₴
2 519,80 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза для далеких поїздок Поліпропілен Протиударний
Сумка на колесах виготовлена з удароміцного Поліпропілену. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, кишеню на блискавці, а так само ремені для захисту вмісту від ударів. TSA замок
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 30 см макс. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 66×42×24 див. |
![]() |
здвоєні поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи, рівні шви по всьому валізи. |
![]() |
Міцний і довговічний Поліпропілен |
![]() |
Вбудований замок, спочатку 0 0 0 Код можна змінити натиснувши червону кнопку та утримуйте змінювати комбінацію цифр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hachi |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 3.6 кг |
- Ціна: 2 519,80 ₴

















