Валіза на колесах Wexta ручна поклажа 50 л 57×36×23 см. Чорний
- Готово до відправки
- Код: 1513
1 580 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Nuri для далеких поїздок Невеликий
Сумка на колесах виконана з пластика ABS. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а так само ремені для захисту вмісту від ударів і одне відділення з перегородкою на блискавці.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 57×36×23 див. |
![]() |
поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Каучукові довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Вбудований замок, а так само кріплення для навісного замку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuri |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 1 580 ₴

















