Велика валіза Коричнева на 4 колеса зі щільної тканини 110 л (77×45×28+5см)
- Немає в наявності
- Код: 1508
3 410 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Easy move Міцна Велика
Сумка на колесах Easy move виготовлений із тканини Cordura 1200D щільна. Дві бічні ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 см.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві тканинні ручки для зручного захоплення та перенесення валізи, а також додаткова ручка на дні валізи. |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 30 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 77×45×28+ розширення на 5 см. |
![]() |
4 окремих колеса, крутиться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Зміцнені кути, задня спинка й бічні частини валізи |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 800D |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити спочатку 0 0 |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися телефоном
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
оплатити купівлю найзручнішим для вас способом
Отримати замовлення в кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Об`єм | 110 л |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 28 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 3 410 ₴

















