Валіза на колесах 360 градусів Nuri Маленький 50 л 54×34×22 см Сірий
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: 1504
1 280 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чемодан Nuri для далеких поїздок Маленький
Сумка на колесах зроблена з пластику ABS високої міцності. Чемодан закривається на блискавці, має підкладку всередині, а також ремені для захисту вмісту від ударів і одне відділення з перегородкою на блискавки, кодовий замок
Що потрібно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотробна ручка з фіксацією висоти макс. 25-30 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) - 54×34×22 см. |
![]() |
поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Каучукові довговічні колеса |
![]() |
Стійкість до дії вологи |
![]() |
Тривимірний та довготривалий матеріал ABS |
![]() |
Вмонтований замок, а також кріплення для навісного замку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nuri |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 53 см |
| Ширина | 34 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 1 280 ₴

















