Велика сумка на 3 колесах XL (80 л) filippini (64*33*37) Валіза дорожня сумка на колесах УЦЕНКА
- Немає в наявності
- Код: 522-в
998 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

УЧЕНКА СМ 2-3 ФОТО ТРЕСНУЛО НА РОБОТУ НЕ ВЛИЯЄ
Дорожня сумка на 3 колесах міцна, з покращеною стійкістю. Підійде для далеких поїздок або перельотів на літаку. Сумка зроблена з міцної такані з водовідштовхувальним просоченням по всій конструкції. Це дає можливість вберегти Ваш вантаж від пошкоджень і падінь на бік. Міцна та надійна сумка для подорожей. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавці на всій довжині сумки. Ніжки знизу та збоку зафіксують сумку, як Вам буде зручно, а також за бажання можна кріпити навісний або кодовий замок (до комплекту не входить)
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а також додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділень на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка, з фіксацією висоти;
- 3 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід), і додаткове колесо для стійкості сумки.
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Велика
Довжина 64 см
Ширина 33 см
Висота 37 см
Об'єм 80 л
Вага 2,400 кг
Інші моделі та кольори дорожніх сумок і валіз у нас на сайті Lisbag.com.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.4 кг |
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 33 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 3 колеса |
- Ціна: 998 ₴









