Маленька сумка на 3 колесах filippini L (50 л) Коричнева (51*28*30) Валіза дорожня сумка на колесах
- Немає в наявності
- Код: 522-м
970 ₴
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar

Дорожня сумка на 3 колесах для кращої стійкості. Підійде для далеких поїздок або перельотів на літаку. Сумка зроблена з міцної такані з водовідштовхувальним просоченням по всій конструкції. Це дає можливість вберегти Ваш вантаж від пошкоджень і падінь на бік. Міцна та надійна сумка для подорожей. Одне велике відділення та зовнішня кишеня на блискавці на всій довжині сумки. Ніжки знизу та збоку зафіксують сумку, як Вам буде зручно, а також за бажання можна кріпити навісний або кодовий замок (до комплекту не входить)
Характеристика:
- Верхня ручка для зручного захоплення, а також додаткова бічна ручка;
- Сумка має 1 основне відділень на блискавці;
- Двотрубна висувна ручка, з фіксацією висоти;
- 3 колеса з поліуретану на підшипниках, (тихий хід), і додаткове колесо для стійкості сумки.
Матеріал: нейлон 600D зносостійкий водонепроникний.
Маленька:
Вага 1.700 кг
Довжина 51 см
Ширина 28 см
Висота 30 см
Об'єм 40 л
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.7 кг |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 51 см |
| Глибина | 28 см |
| Основні | |
| Виробник | Китайча |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 3 колеса |
- Ціна: 970 ₴









