Велика валіза Чорна на колесах 360 градусів, 115 л
- Немає в наявності
- Код: 1485
2 990 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Nuri для далеких поїздок Великий
Сумка на колесах виготовлена з пластику ABS підвищеної міцності. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а також ремені для запобігання вмісту від ударів і одне відділення з перегородкою на блискавці, кодовий замок
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення та перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 25-30 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 77×50×30 см. |
![]() |
поліуретанових коліс 4 шт. на підшипниках — крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Каучукові довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок, а також кріплення для навісного замка |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися телефоном
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
оплатити купівлю найзручнішим для вас способом
Отримати замовлення в кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Об`єм | 115 л |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Основні | |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 2 990 ₴

















