Валіза на 4 колеса Bonro 63 л 66 х 45 х 27 см Салатовий
- Немає в наявності
- Код: 1207-10
3 963 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза для далеких поїздок Середній
Сумка на колесах виконаний з ударостійкого Полікарбонат + ABS. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а так само ремені для захисту вмісту від ударів. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 66×45×27 див. |
![]() |
поліуретан + гума в складі колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко мити водою. |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок спочатку |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Об`єм | 63 л |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 27 см |
| Основні | |
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Салатний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 3 963 ₴

















