Валіза на 4 колеса 360° із полікарбонату FLY 55×37×22 см 38 л Маленька М'ятна
- Немає в наявності
- Код: 1206-4
1 450 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чемодан для далеких поїздок Малий
Сумка на колесах зроблена з ударостійкого Полікарбонату + ABS. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Чомодан закривається на блискавку всередині, а також на ремінь, щоб захистити вміст від ударів. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що потрібно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захвату і перенесення валізи |
![]() |
Двотробна ручка з фіксацією висоти макс. 45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) - 55×37х22 см. |
![]() |
поліуретан + гума в складі колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Стійкість до дії вологи легко мити водою. |
![]() |
Міцний та довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fly |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Салатний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 38 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 450 ₴
















