Валіза з Поліпропілену на колесах Albatros 70 л.
- Немає в наявності
- Код: 1483
2 780 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза для далеких поїздок Поліпропілен Протиударний Albatros
Сумка на колесах виконаний з удароміцного Поліпропілену. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, кишеню на блискавці, а так само ремені для захисту вмісту від ударів. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото. Зверніть увагу на відео огляд в описі що б ви дізналися наскільки міцний валізу.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 30 см макс. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 66×40×25 див. |
![]() |
здвоєні поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи, рівні шви по всьому валізи. |
![]() |
Міцний і довговічний Поліпропілен |
![]() |
Вбудований замок, спочатку 0 0 0 Код можна змінити натиснувши червону кнопку та утримуйте змінювати комбінацію цифр |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3.6 кг |
| Об`єм | 70 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 25 см |
| Основні | |
| Виробник | Albatros |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 2 780 ₴















