Велику валізу Рожевий на колесах, Рожевий 100л Albatros ABS
- Немає в наявності
- Код: 1475
2 240 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чемодан для далеких поїздок
Сумка на колесах виконана з ABS. Чомодан закривається на блискавку всередині, кишеня на блискавки, а також ременя для захисту вмісту від ударів. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що потрібно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення |
![]() |
Двотробна ручка з фіксацією висоти макс. 30 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 78×50×31 см. |
![]() |
Зручні поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Довговічні колеса |
![]() |
Втомлюючись до дії вологи, ровні шви по всьому чемодану. |
![]() |
Пластик ABS |
![]() |
Вбудований замок, спочатку 0 0 0 Код можна змінити натисканням кнопки і утримуванням комбінації цифр |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або зв’язатися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі подробиці замовлення
Оплачувати покупки найзручніший для вас спосіб
Отримати замовлення від кур’єра або у відділенні відправки
Оформляйте заявку на придбання сумки на колесах за доступну ціну!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Albatros |
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 78 см |
| Глибина | 31 см |
| Об`єм | 100 л |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 2 240 ₴

















