Середня валіза Albatros на колесах, Чорна 75л
- Немає в наявності
- Код: 1476
2 030 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Albatros
Сумка на колесах виконаний з удароміцного Поліпропілену. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, кишеню на блискавці, а так само ремені для захисту вмісту від ударів. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото. Зверніть увагу на відео огляд в описі що б ви дізналися наскільки міцний валізу.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 30 см макс. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 68×42×26 див. |
![]() |
здвоєні поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи, рівні шви по всьому валізи. |
![]() |
Міцний і довговічний Поліпропілен |
![]() |
Вбудований замок, спочатку 0 0 0 Код можна змінити натиснувши червону кнопку та утримуйте змінювати комбінацію цифр |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Albatros |
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота | 68 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 75 л |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 2 030 ₴

















