Сумка дорожня на колесах Sky Travel 62 x 31 x 28 см 60 л Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 1053
1 440 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на колесах для дальних поездок
Дорожня сумка на колесах, аксесуар, який завжди те, що треба у далеких поїздках без нього не як. Цей товар призначений для основного об'ємного багажу, Ця модель проста у використанні, її можна переміщати на колесах і в руках. Усі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар, як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 62×31х28 см. |
![]() |
2 роликові колеса в основі поліуретан |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджене у Китаї |
![]() |
Водостійка текстура |
![]() |
Додаткова кишеня на блискавці |
![]() |
Довговічний і міцний матеріал |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Об`єм | 60 л |
| Висота | 62 см |
| Ширина | 31 см |
| Глибина | 28 см |
| Основні | |
| Виробник | sky travel |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Немає |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 2 колеса |
- Ціна: 1 440 ₴
















