Валіза Тканинна Середня FM Travel 75 л 67×41×25 см Бежевий
- Немає в наявності
- Код: 1444
2 289 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Тканина Міцна Середня
Сумка на колесах Кишеню виконаний з тканини Оксфорд 1000D щільна. Дві бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 див.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві тканинні ручки для зручного захоплення і перенесення валізи а так само додаткова ручка на дні валізи. |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 35 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 67×41×25+ розширення на 5 див. |
![]() |
4 окремих колеса, що обертається на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Укріплені кути, задня спинка і бічні частини валізи |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал 1000D Оксфорд |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити спочатку 0 0 0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 41 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 3.4 кг |
- Ціна: 2 289 ₴

















