Затискач для грошей чоловічий Eremette з натуральної шкіри 11х8х1 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 831
456 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний чоловічий затискач — незамінна річ для чоловіка. До вашої уваги представлений стильний і практичний варіант затиску для повсякденного використання. Чоловічий затискач для грошей Eremette на магните. Портмоне з затискачем для грошей — не тільки зручно та практично, але й стильно. Виготовлений із якісної натуральної шкіри, що забезпечить практичність і довге носіння. Закривається на магніт. Усередині має металевий затискач. На задній стороні розташована кишеня на кнопці. Таке портмоне не займає багато місця і водночас місткий і зручний. До комплекту входить коробка.
Довжина в закритому вигляді 11 см
Довжина у відкритому вигляді 19 см
Ширина 8 см
Товщина 1 см
Вага 30 грамів
Товар у роздрібному пакованні.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30 г |
| Виробник | Eremette |
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Чоловіча |
| Вид шкіри | Яловка |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | Немає |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
- Ціна: 456 ₴









