Жіноча велика шкіряна сумка з м'якої шкіри Чорна
- Немає в наявності
- Код: 1427
3 135 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка polina&eiterou
Сумка з м'якої шкіри, виглядає красиво, стильно й дорого! Дуже приємна і м'яка на дотик. Відмінно підійде як під діловий стиль, так і молодіжний стиль. Модель з м'якої натуральної шкіри саме те, що вам потрібно! Вона стильна, містка, підійде до будь-якого образу. Фурнітура кольору срібла виглядає особливо привабливо з даною моделлю.
Основна інформація про товар
![]() |
Виконана в класичному кольорі, фурнітура — у срібному. |
![]() |
Розміри — 39×12×26см, використовується дорога м'яка шкіра. |
![]() |
Механізм відкриття/закриття сумки — блискавка. |
![]() |
Сумочку можна носити в руках, використовуючи ручки 15 см, і на плечі — з допомогою 2х ременів 115 див. 100 см |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Одне основне відділення, переделено на дві частини а так само зовнішній невеликих кишеня на блискавці |
![]() |
Рядки ідеально прошиті, дно — тверде, металеві ніжки на дні. |
![]() |
У ній є пара містких кишень на блискавці і стандартний відділ для ключів, телефону. |
![]() |
Два відділення на блискавці всередині, а так само додаткові кишені невеликий клатч в комплекті |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Получить заказ у курьера или в отделении службы доставки
Приобрести элитную женскую сумочку по выгодной цене вы можете на сайте нашего интернет-магазина!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Polina & Eiterou |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 3 135 ₴

















