Валіза на колесах Маленька Travel 40 л Коричневий
- Немає в наявності
- Код: 1412
1 180 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Travel Невелика
Сумка на колесах Travel виготовлений із тканини Cordura 1200D щільна. Дві бічні ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 см.
Що необхідно знати?
![]() |
Одна тканинна ручка для зручного захоплення та перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 47 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 56×35×21+ розширення на 5 см. |
![]() |
4 окремих колеса, крутиться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Зміцнені кути, задня спинка й бічні частини валізи, металевим каркасом |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 1200D |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити спочатку 0 0 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Унісекс |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Малий |
| Тип | Валіза |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Виробник | Travel |
| Кількість відділень | 3 |
| Колір | Коричневий |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розміри | |
| Висота | 56 см |
| Вага | 2.6 кг |
| Ширина | 35 см |
| Об`єм | 40 л |
| Глибина | 21 см |
- Ціна: 1 180 ₴

















