Маленький чемодан Travel world Коричневий
- Немає в наявності
- Код: 1409
1 180 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Easy move Невеликий
Сумка на колесах Easy move виконаний з тканини Cordura 800D щільна. Дві бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 див.
Що необхідно знати?
![]() |
Одна тканьова ручка для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 47 см |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 56×35×21+ расширение на 5 см. |
![]() |
4 отдельных колеса, крутится на 360 градусов |
Дополнительная информация
![]() |
Укреплены углы, задняя спинка и боковые части чемодана, металлическим каркасом |
![]() |
Устойчив к воздействию влаги легко протереть влажной тканью |
![]() |
Прочный и долговечный материал Cordura 800D |
![]() |
Встроенный кодовый замок пароль можно сменить изначально 0 0 0 |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Получить заказ у курьера или в отделении службы доставки
Оформляйте заявку на приобретение дорожной сумки на колесах по доступной цене!
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 56 см |
| Глибина | 21 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 35 см |
| Основні | |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 180 ₴

















