Тканинний Великий Валіза на колесах Сірий 77×47×26 см 4 колеса з розширенням 100 л Easy Move
- Немає в наявності
- Код: 586-L
2 500 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Easy Move Міцна Велика
Сумка на колесах Golden Horse виготовлений із тканини Cordura 1200D щільна. Дві бічні ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має додаткове розширення на 5 см. Зручності всередині — ремені для запобігання вмісту від ударів, додатковий відділ на блискавці. Усі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар, як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві тканинні ручки для зручного захоплення та перенесення валізи, а також додаткова ручка на дні валізи. |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 25-30 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 77×47×26+ розширення на 5 см. |
![]() |
4 окремих колеса, крутиться на 360 градусів |
Додаткова інформація
![]() |
Зміцнені кути, задня спинка й бічні частини валізи |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 1200D |
![]() |
Вбудований кодовий замок пароль можна змінити спочатку 0 0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy move |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 3 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 26 см |
| Вага | 4.4 кг |
- Ціна: 2 500 ₴
















