Большой чемодан черный на колесах, Черный 100л Albatros ABS
- Немає в наявності
- Код: 1475
2 240 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
пп
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Albatros |
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 78 см |
| Глибина | 31 см |
| Об`єм | 100 л |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 2 240 ₴









