Валіза з поліпропілену протиударна Albatros 76 х 48 х 28 см 115 л Червоний
- Немає в наявності
- Код: 1374
3 620 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза для далеких поїздок Поліпропілен Протиударна Albatros
Сумка на колесах виконаний з удароміцного Поліпропілену. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, кишеню на блискавці, а так само ремені для захисту вмісту від ударів. Фото валізи зроблені особисто, в нашій студії, тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 30 см макс. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 76×48×28 див. |
![]() |
Здвоєні поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи, рівні шви по всьому валізи. |
![]() |
Міцний і довговічний Поліпропілен |
![]() |
Вбудований замок |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.6 кг |
| Об`єм | 115 л |
| Висота | 76 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 28 см |
| Основні | |
| Виробник | Albatros |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 3 620 ₴
















