Дорожня сумка темно-Бордова (2) шкіра PU товста (54*31*29)
- Немає в наявності
- Код: 158
400 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка:
Матеріал: Якісний шкіра PU товста.
Основне відділення на блискавці
Має 4 металевих ніжки-підставки.
Знімна, регульована ручка на плече.
Ремінь 140 см
Довжина 54
Висота 31
Ширина 29
Матеріал: Якісний шкіра PU товста.
Основне відділення на блискавці
Має 4 металевих ніжки-підставки.
Знімна, регульована ручка на плече.
Ремінь 140 см
Довжина 54
Висота 31
Ширина 29
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 16 см |
| Ширина | 48 см |
- Ціна: 400 ₴









