Велика сумка на колесах Cannes 80 л 64×32×39 см Фіолетова
- Немає в наявності
- Код: 1050-в
1 820 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на колесах для дальних поездок Большая
Дорожная сумка на колесах, аксессуар который всегда нужен в дальних поездках без него не как. Данный товар предназначен для основного объемного багажа, Данная модель максимально простая в использовании, ее можно перемещать на колесах и в руках.
Что необходимо знать?
![]() |
Две ручки для удобного захвата |
![]() |
Двотрубна висувна ручка |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 64×32×39 см. |
![]() |
3 роликові колеса в основі поліуретан |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено у Китаї |
![]() |
Водостійка |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал |
![]() |
Кріплення для навісного замку |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cannes |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Фіолетовий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 80 л |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 64 см |
| Глибина | 32 см |
| Вага | 2.7 кг |
- Ціна: 1 820 ₴

















