Середня валіза в шкірозаміннику на 4 колеса 68х41х28+5 см Коричнева
- Немає в наявності
- Код: 1368
2 560 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Sky travel на 4 колесах 360 градусів
Сумка на колесах Sky travel виготовлена зі шкіри PU товстої та міцної. Перевага валізи перед пластиковими валізами в тому, що вона не боїться ударів і падіння з висоти. Зверніть увагу на світлини всередині металеві підсилювачі з боків і щільна шкіра, там просто не чому тріскатися. Бічні ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а також ремені для запобігання вмісту від ударів
Головне про товар
![]() |
Ця модель виготовлена зі щільної шкіри, Гумові колеса на підшипниках. |
![]() |
Розмір: 68х41х28+5 см. |
![]() |
Сумарний об'єм із розширенням 75 Літрів. |
![]() |
Металевий каркас усередині. |
Що ще необхідно знати?
![]() |
Каучукові довговічні колеса. |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал PUl |
![]() |
Має розширення 5 см. |
![]() |
Висувна металева ручка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 75 л |
| Висота | 68 см |
| Ширина | 41 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 4.4 кг |
- Ціна: 2 560 ₴

















