Великий чемодан Блакитний на колесах 360 градусів Wings, 90л
- Немає в наявності
- Код: 1189
1 180 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Gravitt - Wings для далеких поїздок Великий
Сумка на колесах виконаний з ударостійкого пластику Полікарбонат. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а так само ремені для захисту вмісту від ударів. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Две ручки для удобного захвата и переноски чемодана |
![]() |
Двухтрубная выдвижная ручка с фиксацией высоты макс. 25 см |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 75×47×28 см. + расширение 5 см |
![]() |
полиуретановых колеса 4 шт. на подшипниках - крутятся на 360° |
Дополнительная информация
![]() |
Каучуковые долговечные колеса |
![]() |
Устойчив к воздействию влаги |
![]() |
Прочный и долговечный материал ABS |
![]() |
Встроенный замок, а так же крепление для навесного замка |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WINGS |
| Країна виробник | Польща |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 90 л |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 1 180 ₴

















