Жіночий шкіряний лаковий гаманець Cardinal 19 х 3 х 9.5 см Золотий
- Немає в наявності
- Код: 5243
798 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний жіночий гаманець лаковий
Жіночий місткий гаманець-клатч Cardinal з натуральної шкіри гарний і вишуканий. Такий незрівнянний, видатний гаманець виконаний з якісної натуральної шкіри, всі шви рівні і якісна фурнітура кольору золота
Що необхідно знати?
![]() |
Вишукана лакова шкіра |
![]() |
Щільна натуральна шкіра, вмістить все необхідне |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 19×3×9.5 див. |
![]() |
Закривається на блискавку |
Додаткова інформація
![]() |
Виробництво зосереджено в Китаї |
![]() |
Якісна фурнітура |
![]() |
8 відділів під карти, 5 відділення під гроші, 1 відділ на блискавці |
![]() |
Підійде для будь-якої вікової категорії |
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 300 г |
| Виробник | Cardinal |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | як на фото |
| Оздоблення та прикраси | лакова шкіра, фурнітура |
| Кількість прозорих відділень | 0 |
| Вид шкіри | Лакова |
- Ціна: 798 ₴


















