Маленька валіза Tucci, 50літрів Синій
- Немає в наявності
- Код: 1346
1 180 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза невеликий для дальніх поїздок і подорожей
Сумка на колесах виконаний з Пластику + ABS. Форма валізи дає більше міцності за рахунок ребер жорсткості рифленого візерунка. Бічні гумові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а так само ремені для захисту вмісту від ударів. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Одна ручка для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 54×33×21 див. |
![]() |
поліуретан + гума з амортизаторами 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, плавний хід, довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко мити водою. |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок спочатку 0 0 0 можна змінити на будь-код |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 56 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 50 л |
| Ширина | 36 см |
- Ціна: 1 180 ₴

















