Сумка кейс саквояж на будь яку валізу
- Немає в наявності
- Код: 1311
370 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Bonro для далеких поїздок Невеликий
Сумка на колесах Bonro виконаний з ударостійкого Полікарбонат + ABS. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а так само ремені для захисту вмісту від ударів. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 51×34×19 див. |
![]() |
поліуретан + гума в складі колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Тихий хід, довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко мити водою. |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок спочатку |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Оформляйте заявку на придбання дорожньої сумки на колесах за доступною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Міні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Дорожня косметичка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 370 ₴

















