Сумка жіноча натуральна шкіра Mariposa М'яка 25 × 12 × 18 см Чорна
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1318
1 767 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумочка Mariposa
Сумка пошита з щільної м'якої шкіри, виглядає красиво і дорого. Дуже приємна і м'яка на дотик. Відмінно підійде як під діловий стиль, так і під молодіжний стиль. Фурнітура кольору срібла.
Основна інформація про товар
![]() |
Виконана в класичному кольорі, фурнітура — у срібному. |
![]() |
Розміри — 25×12×18 см, використовується дорога м'яка шкіра. |
![]() |
Механізм відкриття/закриття сумки — блискавка і відкидний клапан на маните. |
![]() |
Сумочку можна носити з допомогою ланцюга зі вставкою 60 см і на плечі — з допомогою ременя 140 див. |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Три основних відділення. Одне на блискавку і два на магнітах, а так само тильний кишеня на блискавці. |
![]() |
Рядки ідеально прошиті, дно — тверде, металеві ніжки на дні. |
![]() |
У ній є пара містких кишень всередині і стандартний відділ для ключів, телефону. |
![]() |
Тримає форму але водночас м'яка і приємна на дотик. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mariposa |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Яловка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | 3 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
- Ціна: 1 767 ₴

















