Жіноча сумка великого розміру в м'якій шкірі Червона
Новинка
- Немає в наявності
- Код: 1316
1 938 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка тоут Mariposa
Сумка тоут з м'якої шкіри, виглядає красиво, стильно, молодіжно. Дуже приємна і м'яка на дотик. Відмінно підійде як під діловий стиль, так і під стиль кежуал. Модель Mariposa з натуральної шкіри саме те, що вам потрібно! В сумочку можна помістити все необхідне для сучасної дівчини.
Головне про товар
![]() |
Виконана в класичному кольорі, фурнітура — у срібному. |
![]() |
Розміри — Д40 (по середині) ×15×В29 см, використовується м'яка шкіра. |
![]() |
Механізм відкриття/закриття сумки — блискавка. |
![]() |
У сумочки 3 знімних ременя Короткий ремінь 65 см ланцюг зі вставкою 60 см і довгий ремінь 150 см |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Одне основне відділення, переделено на дві частини а так само тильний кишені на блискавці. |
![]() |
Рядки ідеально прошиті, дно — тверде, металеві ніжки на дні. |
![]() |
У ній є пара містких кишень на блискавці і стандартний відділ для ключів, телефону. |
![]() |
В сумочку можна поставити формат А4 але вона не буде закрыватся зручно що б перемістити документи в інший офіс або додому. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати елітну жіночу сумочку за вигідною ціною ви можете на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mariposa |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 65 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 938 ₴

















