Велика шкіряна жіноча сумка з м'якої шкіри Бежева
- Немає в наявності
- Код: 1315
2 109 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумочка Mariposa
Сумка пошита з щільної м'якої шкіри, виглядає красиво, а головне-дорого! Дуже приємна і м'яка на дотик. Відмінно підійде як під діловий стиль, так і під стиль кежуал. Фурнітура кольору срібла виглядає особливо привабливо з даною моделлю.
Основна інформація про товар
![]() |
Виконана в класичному кольорі, фурнітура — у срібному. |
![]() |
Розміри — 28×12×19 см, використовується дорога м'яка шкіра. |
![]() |
Механізм відкриття/закриття сумки — блискавки. |
![]() |
Сумочку можна носити в руках, використовуючи ручку, і на плечі — з допомогою ременя 140 див. |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Два основних відділення , а також два невеликих зовнішніх кишені і тильний кишені на блискавці. |
![]() |
Рядки ідеально прошиті, дно — тверде, металеві ніжки на дні. |
![]() |
У ній є пара містких кишень всередині і стандартний відділ для ключів, телефону. |
![]() |
На бічних частинах є регулювання рв розміром сумку можна стягнути в три рази. |
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати елітну жіночу сумочку за вигідною ціною ви можете на сайті нашого інтернет-магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mariposa |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 1 основний, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 2 109 ₴

















