Шкіряна жіноча сумка Mariposa 28 × 12 × 19 см Сіра
- Немає в наявності
- Код: 1314
1 881 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумочка Mariposa
Сумка пошита зі щільної м'якої має красивий вигляд, а головне — дорогий! Дуже приємна і м'яка на дотик. Чудово підійде як під діловий стиль, так і під стиль кежуал. Фурнітура кольору срібла особливо виглядає привабливо з цією моделлю.
Основна інформація про товар
![]() |
Виготовлена в класичному кольорі, фурнітура — у срібному. |
![]() |
Розміри — 28×12×19 см, використовується дорога м'яка шкіра. |
![]() |
Механізм відкриття/закриття сумки — блискавки. |
![]() |
Сумочку можна носити в руках, використовуючи ручку, і на плечі — за допомогою ременя 140 см. |
Додаткова інформація про товар
![]() |
Два основні відділення, а також дві зовнішні невеликі кишені і тильні кишені на блискавці. |
![]() |
Строчки ідеально прошиті, дно тверде, металеві ніжки на дні. |
![]() |
У ній є пара містких кишень усередині та стандартний відділ для ключів, телефона. |
![]() |
На бічних частинах є регулювання ро розміру сумку можна стягнути втричі. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mariposa |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Ручки | Одна |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вид шкіри | Яловка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
- Ціна: 1 881 ₴


















