Маленький пластиковий чемодан ручна поклажа знімні колесах, Смарагдовий
- Немає в наявності
- Код: 1310
610 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Bonro для далеких поїздок Невеликий
Сумка на колесах Bonro виконаний з ударостійкого Полікарбонат + ABS. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а так само ремені для захисту вмісту від ударів. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Две ручки для удобного захвата и переноски чемодана |
![]() |
Двухтрубная выдвижная ручка с фиксацией высоты макс. 45 см |
![]() |
Размер модели (Д×Ш×В) — 51×34×19 см. |
![]() |
полиуретан + резина в составе колеса 4 шт. на подшипниках - крутятся на 360° |
Дополнительная информация
![]() |
Тихий ход, долговечные колеса |
![]() |
Устойчив к воздействию влаги легко мыть водой. |
![]() |
Прочный и долговечный материал ABS |
![]() |
Встроенный замок изначально |
Как оформить заказ?
Оставить заявку на сайте или обратиться по телефону
Сообщить менеджеру компании все детали заказа
Оплатить покупку наиболее удобным для вас способом
Получить заказ у курьера или в отделении службы доставки
Оформляйте заявку на приобретение дорожной сумки на колесах по доступной цене!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Міні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 51 см |
| Глибина | 19 см |
| Об`єм | 28 л |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 610 ₴

















