Велика валіза на 5 колесах 90 літрів 76 × 28 × 50 см Синій
Топ продаж
-18%
- Готово до відправки
- Код: 1211-7
2 826 ₴
2 317,32 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза для далеких поїздок Великий
Сумка на колесах виконаний з тканини Cordura 600D. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку має Додаткове розширення на 5 див. Зручності всередині - ремені для захисту вмісту від ударів, додатковий відділ на блискавці. Всі фото на сайті фотографуються особисто в нашій студії тому ви отримаєте саме такий товар як на фото.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти макс. 45 см |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 76×28+(5)×50 див. |
![]() |
5 окремих коліс, додаткову підніжку що б чемодан стояв рівно |
Додаткова інформація
![]() |
Укріплені кути по всій конструкції |
![]() |
Стійкий до впливу вологи легко протерти вологою тканиною |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал Cordura 600D |
![]() |
Вбудований кодовий замок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 5 коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень | 2 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 90 л |
| Висота | 76 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 28 см |
| Вага | 3.1 кг |
- Ціна: 2 317,32 ₴
















