Валіза на колесах пластикова Tucci 75 л 67 х 43 х 27 см Чорний
- Немає в наявності
- Код: 1191
2 660 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза Tucci для далеких поїздок Середній
Сумка на колесах Tucci виконаний з ударостійкого пластику Полікарбонат. Бокові ніжки для зручного розташування горизонтально. Валіза закривається на блискавку, має підкладку всередині, а так само ремені для захисту вмісту від ударів.
Що необхідно знати?
![]() |
Дві ручки для зручного захоплення і перенесення валізи |
![]() |
Двотрубна висувна ручка з фіксацією висоти 30 см макс. |
![]() |
Розмір моделі (Д×Ш×В) — 67×43×27 див. |
![]() |
поліуретанові колеса 4 шт. на підшипниках - крутяться на 360° |
Додаткова інформація
![]() |
Каучукові довговічні колеса |
![]() |
Стійкий до впливу вологи |
![]() |
Міцний і довговічний матеріал ABS |
![]() |
Вбудований замок, а так само кріплення для навісного замку |
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Об`єм | 75 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 25 см |
| Основні | |
| Виробник | Tucci |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Тип | Валіза |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Наявність коліс | 4 колеса |
- Ціна: 2 660 ₴

















