Чорна жіноча сумка з натуральної шкіри
- Немає в наявності
- Код: 1306
1 482 ₴
+380 (93) 086-06-56
lifecell
- +380 (50) 086-06-56vodafone
- +380 (98) 086-06-56kyivstar
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Mariposa
Жіноча сумка з натуральної щільної шкіри Mariposa. Міцна підійде для повсякденного носіння. Відмінно тримає форму в порожньому вигляді. Сумку можна використовувати як клатч, знявши всі ремені.
Головне про товар
![]() |
Ця сумка закривається відкидним клапаном і на блискавку під ним |
![]() |
Розмір— 25*16*8см |
![]() |
Зовнішній кишеню на блискавці, попереду кишеня на магніті 3 дод кишені |
![]() |
Ремінь 145 см, ланцюг зі вставкою шкіри 65 см |
Що ще потрібно знати?
![]() |
Сумочка виконана в красивому кольорі фурнітура — срібна |
![]() |
Виробник використовує дорогу шкіру |
![]() |
Всі рядки ідеально прошиті, тверде дно |
![]() |
Відкривається/закривається на клапан і блискавку під ним |
Відео огляд
Як оформити замовлення?
Залишити заявку на сайті або звернутися по телефону
Повідомити менеджеру компанії всі деталі замовлення
Оплатити покупку найбільш зручним для вас способом
Отримати замовлення у кур'єра або у відділенні служби доставки
Придбати шкіряну сумочку відмінної якості за доступною ціною ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mariposa |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Довжина ручок | 65 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня без застібки, Зовнішня кишеня на застібці |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 482 ₴

















